10 saat önce GÜNCEL

Aydın Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan dolaylısıyla Mert Demir konseri düzenledi

10 saat önce GÜNDEM

Balıkesir'in Gönen ilçesinde, 17 Haziran 2023'te sabah yürüyüşü için evinden ayrıldıktan sonra haber alınamayan 83 yaşındaki ekonomist Korhan Berzeg'e ait olduğu değerlendirilen kıyafet ve kemik parçalarının bulunduğu bildirildi.

10 saat önce EKONOMİ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Trendyol Süper Lig'in 33. haftasındaki VAR kayıtlarını açıklarken EMS Yapı Sivasspor-Fenerbahçe maçında yaşanan penaltı pozisyonunun kaydını da yayımladı.

10 saat önce EKONOMİ

ABD'li teknoloji devlerinden Apple'ın Çin'deki akıllı telefon satışları bu yılın ilk çeyreğinde yüzde 19,1'lik düşüş kaydetti.

10 saat önce GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile gelecek hafta bir araya geleceklerini bildirdi.

14 saat önce EKONOMİ

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği Başkanı Bilgehan Engin, Kalkınma Yolu Projesi ile Türkiye ve Irak arasında ticari ilişkilerin gelişeceğini, komşu ülkelerle de ticaret hacminin artacağını söyledi.

14 saat önce EKONOMİ

ABD merkezli elektrikli otomobil üreticisi Tesla, Almanya'nın başkenti Berlin yakınlarındaki Grünheide'de bulunan giga fabrikasındaki çalışanlardan 400'ünü işten çıkarmayı planladığını bildirdi.

14 saat önce BİLİM-TEKNOLOJİ

ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA) tarafından 1977'de fırlatılan ve görevini sürdüren Voyager 1 isimli uzay aracı, 24,1 milyar kilometre uzaklıkta bulunduğu Dünya'ya, bir kez daha anlamlı veri gönderdi.

14 saat önce GÜNCEL

Geçirdiği kalp rahatsızlığı nedeniyle 10 gün boyunca hastanede tedavi gören önceki dönem CHP Söke İlçe Başkanı Hüseyin Gündüz, taburcu edildi

14 saat önce GÜNCEL

Samsun'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, Türk Deniz Kuvvetlerinin TCG-Yıldırım Fırkateyni ve Sahil Güvenlik Arama Kurtarma Gemisi TCSG-Dost ziyarete açıldı.