Karakoz yeni yasama yılının hayırlı olmasını diledi Karakoz yeni yasama yılının hayırlı olmasını diledi

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenen 7 Eylül Kurtuluş Günü etkinliğine katılan Başkan Çerçioğlu, etkinliğin ardından basın mensuplarına açıklamada bulundu.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun kendisini yeniden aday göstermesi konusuna değinen Çerçioğlu, “Sayın Genel Başkanımızın takdiri. Elbette daha büyük sorumluluk veriyor. Zaten seçim çalışmalarına 31 Mart 2019 akşamı başlamıştık. Devam ediyoruz çalışmaya. Aydın halkına teşekkür ediyorum. Belediye başkanları bir siyasi partinin çatısının altından seçiliriz ama daha sonra tüm vatandaşlarımıza eşit, adil hizmet ederiz. Ben de her zaman bunu uygulamayı kendime görev bildim. Aydın halkı takdir ettiği sürece adil ve eşit hizmet etmeye devam edeceğim” dedi.

“SON SÖZ GENEL MERKEZİN”

İlçe belediye başkan adaylarının belirlenmesi konusundaki soruyu da yanıtlayan Çerçioğlu, “Anketler başladı. Anketleri yapıyoruz. Vatandaşlarımız kimi görmek istiyorsa o şekilde şekillendiririz diye düşünüyorum. Tabii ki son söz her zaman olduğu gibi genel merkezimizin, parti meclisimizin, Genel Başkanımızın, MYK’mızın olacaktır” ifadelerini kullandı. (KIVANÇ UĞUR)