Programa, ADÜ Rektörü Prof. Dr. Bülent Kent, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cemal İyem, Prof. Dr. Nuh Kılıç ve Prof. Dr. Erkan Salan, Genel Sekreter V. Prof. Dr. Bertan Akyol, Rektör Danışmanları Doç. Dr. Kemal Ramazan Haykıran ve Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Fatih Hacıyusufoğlu ile Üniversitenin akademik ve idari personeli katıldı.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğretim elemanlarının icra ettiği “Tasavvuf Müziği” dinletisi ardından Adnan Menderes Camii İmam Hatibi Orhan Üresin’in Kuran-ı Kerim tilaveti gerçekleşti.

İftar yemeğinde personelle bir araya gelmiş olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Rektör Prof. Dr. Bülent Kent, “Ramazan, aynı zamanda bize sabır, hoşgörü ve paylaşma kültürünü öğretir. Sizler, her alanda üstün gayret ve özveri ile çalışarak, Üniversitemizin başarısına katkı sağlıyorsunuz. Birlikte çalışmak ve başarılarımızı paylaşmak bizi daha da güçlü kılıyor. Bugün, bu iftar sofrasında bir araya gelmemiz, bu birlikteliğimizin bir simgesidir. Mübarek Ramazan ayının hepimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Nazilli’de dostane ziyaret Nazilli’de dostane ziyaret

Programın sonunda Rektör Prof. Dr. Bülent Kent, iftara katılanlarla bir süre sohbet ettikten sonra vedalaşarak katılımlarından dolayı akademik ve idari personele teşekkür etti.

Kaynak: HABER BÜLTENİ