Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Didim Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Emrah Köksal Sezgin’in ‘Kıtalararası Jüri Üyesi’ olarak davet edildiği festivalde, Dr. Öğr. Üyesi Sezgin, ‘Jüri Takım Kaptanı’ olarak görev yaptı.

Toplamda 9 ülkenin mücadele ettiği yarışmada, Dr. Öğr. Üyesi Emrah Köksal Sezgin’in direktörlüğünü yaptığı junior takımı yarışma sonucunda aldığı madalyalar ile yarışmaya damgasını vurdu. Erasmus+ Akreditasyon Proje kapsamında yarışmaya hazırlanan junior takımında yarışan Ahmet Can Şenol, Hafsa Tunçok, Salih Yeşiltaş, Resul Karaaslan, Aysun Seçkin Yosunlu ve Öznur Avcu Çakır altın madalyayı alırken Medine Akgül ve Büşra Bayat yarışmada gümüş madalyayla Türkiye’yi gururlandırdı.

ADÜ Didim MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Emrah Sezgin Köksal’a, 6 altın ve 2 gümüş madalya almaya hak kazanan takım adına yarışma sonunda ödülü takdim edildi.  (MURAT TAN)

AYSO Eğitim Atölyesi, sanayiciler için eğitim programlarına başladı AYSO Eğitim Atölyesi, sanayiciler için eğitim programlarına başladı

WhatsApp Image 2023-09-14 at 09.30.10 (2)