AK Parti Nazilli Teşkilatı’na son bir ayda üye olan 205 kişiye törenle rozetleri takıldı. Nazilli Öğretmenevi’nde düzenlenen rozet takma törenine bir yakınını kaybetmesi sebebiyle Cumhur İttifakı’nın belediye başkan adayı Esat Ergüler katılmazken, AK Parti Aydın eski milletvekili Gültekin Kılıç , AK Parti İlçe Başkanı Volkan Beyazıt, İlçe Kadın Kolları Başkanı İlker Akbaş, Gençlik Kolları Başkanı Recep Kutlu ve partiler katıldı.

Törende konuşan Volkan Beyazıt, Nazilli’de AK Parti üye sayısının 20 bine yaklaştığını belirterek “ Genel seçimlerde Nazilli’de ciddi başarılar elde ettik. Cumhur İttifakı olarak oyumuzu rekor seviyeye getirdik. Cumhurbaşkanımız partimizin üzerinde oy aldı” dedi.

“PİS ELLERİNİZİ ÜZERİMİZDEN ÇEKİN”

Germencik’te siyasi nezaket örneği Germencik’te siyasi nezaket örneği

Konuşmasında yerel seçim sürecine değinen Beyazıt “Nazilli’yi 2002 yılından bu yana AK Parti belediyeciliği ile tanıştırmadık. Kürşat Başkan partimize geçse de bu süreçte çok büyük bir deprem yaşadık. Tüm kaynaklarımızı oraya aktarmak durumunda kaldık. Nazilli adayımız Esat Ergüler yaptığı hizmetlerle ‘efsane başkan’ adını aldı. Ama bunu çekemeyenler olduğunu görüyoruz. Yapılanları iyi niyet kapsamında kabul etmiyoruz. Halka hizmet hakka hizmettir. O pis ellerinizi üzerimizden artık çekin. Bel altı vuruşlarınızı siyasete alet ederek halka hizmet etmek isteyenleri yolundan alıkoymayın. Bu camia her geçen gün daha da güçlenerek varlığı sürdürüyor. Kalan 5 gün süreçte çok çalışacağız Büyükşehir’de Mustafa Savaş’ı, Nazilli’de Esat ERgüler’i başarıya ulaştıracağız” şeklinde konuştu. 

Muhabir: FİLİZ ÖZDEMİR