AK Parti Aydın Milletvekili Özmen, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yayımladığı kutlama mesajında, AK Parti Hükümetleri döneminde Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm dünyanın örnek aldığı bi ülke konumuna gelerek başarı hikayesi yazdığını vurguladı.

Kuşadası'nda ağaç atıkları yakacağa dönüştürülüyor Kuşadası'nda ağaç atıkları yakacağa dönüştürülüyor

“AK PARTİ HÜKÜMETLERİ BAŞARI HİKAYESİ YAZMIŞTIR”

Milletvekili Özmen kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi; “Bugün, aziz milletimizin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde başlattığı ve büyük fedakârlıklarla kazandığı eşsiz zafer neticesinde kurulan Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Aziz milletimiz en zor şartlara ve imkansızlıklara rağmen hiçbir umutsuzluğa kapılmadan, istiklalimiz ve istikbalimiz için verdiği bu büyük mücadele ile genciyle yaşlısıyla, kadınıyla erkeğiyle ülkemizi düşmanlardan temizlemiş ve bu toprakları ebedi olarak vatanımız haline getirmişlerdir. AK Parti Hükümetlerimiz, gönül coğrafyamızda ve tüm dünyada ülkemizi; modern bir devlete dönüşmesi ve bugünkü seviyeye ulaşması için adımlar atmış, tüm dünyanın örnek aldığı bir ülke konumuna getirmiş, başarı hikayesi yazmıştır.

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, her alanda ve her anlamda tam bağımsız güçlü Türkiye hedefimizle; köklü tarihimizden, kadim değerlerimizden aldığımız ilhamla, hep birlikte Türkiye’yi büyütmek ve “Türkiye Yüzyılı” hedeflerine ulaştırmak için durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. Yılını en kalbi duygularımla kutluyorum. Bu anlamlı gün dolayısıyla Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, canlarını feda ederek bu vatanı bizlere miras bırakan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm Aydınlı hemşerilerime selam ve muhabbetlerimi sunuyorum” (MURAT TAN)