Aydın’daki intiharların önlenmesi hedefleniyor Aydın’daki intiharların önlenmesi hedefleniyor

28. Dönem Milletvekili Adaylığı için Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevinden istifa etmesiyle dikkatleri üzerine çeken AK Parti Aydın Milletvekili 5. Adayı Tuncer, seçim çalışmaları kapsamında Kuşadası’nda bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu. Ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan Tuncer, “Bizi de motive eden performansı yüksek bir ziyaret oldu” diye konuştu. 

AK Parti Kuşadası İlçe Teşkilatı, İlçe Kadın Kolları Başkanı Arzu Candır Bayraktar ile birlikte Davutlar Mahallesi Muhtarlığına ziyarette bulunan Tuncer, Davutlar Mahalle Muhtarı Erol Yağcıoğlu’ndan mahalle hakkında bilgiler aldı. Tuncer burada yaptığı konuşmada, Kuşadası ve mahallelerinin dünyanın gözdesi haline geleceğini belirterek bunun için de 2023 ve 2024 seçimlerinin önemine değindi.

2-39

“SEÇİMİ KAZANACAĞIMIZA DAİR GÜÇLÜ BİR KANAAT VAR”

Davutlar semt pazarında da esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Tuncer, aynı günün akşamında mahalledeki bir aileyle iftar yaptı. İlçedeki ziyaret ve temaslarına ilişkin değerlendirmede bulunan Tuncer, “Kuşadası Davutlar’da özellikle doğu ve güneydoğu kökenli vatandaşlarımızın yaşadığı bölgede pazaryerini ve esnafımızı ziyaret ettik. Vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılaştık. Cumhurbaşkanımıza yönelik sevgilerini ve cumhur ittifakına yönelik olumlu duygularını ifade ettiler. Vatandaşlarımız 14 Mayıs Milli İrade Bayramına hazırlanıyorlar. Allah’ın izniyle inşallah büyük bir oy oranıyla en az yüzde 5 farkla seçimi kazanacağımıza dair güçlü bir kanaat var. Özellikle Davutlar bölgesindeki bu ilgi ve alaka Cumhurbaşkanımıza yönelik bu teveccüh bizleri çok mutlu etti. Bu anlamda bizi de motive eden performansı yüksek bir ziyaret oldu” dedi. (MURAT TAN)

5-134-233-35