TBMM'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Töreni düzenlenecek TBMM'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Töreni düzenlenecek

İYİ Parti’den istifaların ardı arkası kesilmiyor. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, İYİ Parti’den ayrılan birçok kişinin MHP’ye geri döndüğünü açıkladı. Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Köşk Gençlik Kolları Kurucu Başkanı Ali Özdemir’e rozet takan Alıcık, İYİ Parti’den ayrılan herkesi MHP çatısı altında siyaset yapmaya davet etti. “İlerleyen süreçte İYİ Parti diye bir şey kalmayacak” şeklinde konuşan Alıcık “Baba ocağınıza geri dönün” dedi.

“İYİ PARTİ DİYE BİR ŞEY KALMAYACAK”

Alıcık konuya ilişkin olarak Yeni Kıroba Gazetesi’ne yaptığı açıklamada “MHP ülkücülerin toplanma adresidir. Geçmişte siyasi konjonktürden dolayı CHP ile işbirliği yapmış olabilirler ama bizim onlara kapımız her zaman açık. Zaten İYİ Parti’den MHP’ye hızlı geçişler var. Milletvekilleri istifaya hazırlanıyor. Göreceksiniz ki ilerleyen süreçte İYİ Parti diye bir şey kalmayacak. Biz şimdiden İYİ Partili kardeşlerimizi MHP çatısı altında siyaset yapmaya davet ediyoruz” diye konuştu. 

Muhabir: FİLİZ ÖZDEMİR