Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Aydın Valisi Yakup Canbolat’ı makamında ziyaret ederek 18-21 Nisan tarihlerinde Aydın Ticaret Borsası koordinatörlüğünde düzenlenecek olan 11.Uluslararası Aydın Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı’na davet etti.

Kuşadası’nda yaz spor okulları için kayıtlar başladı Kuşadası’nda yaz spor okulları için kayıtlar başladı

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Aydın Valisi Yakup Canbolat'ı makamında ziyaret ederek Aydın Ticaret Borsası’nın mevcut çalışmaları ile 11.Uluslararası Aydın Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı hakkında bilgilendirmede bulundu. 2023 yılında 498 markanın katılım sağladığını ifade eden Çondur, 360 bin ziyaretçiyi ağırladıklarını ve fuar sonunda 950 milyon TL’lik sıcak satış gerçekleştiğini belirti.

Tarımın kalbinin Aydın’da atacağı 11. Uluslararası Aydın Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı'nda tarım, gıda ve hayvancılık sektörlerindeki ulusal ve uluslararası birçok firmayı ziyaretçilerle buluşturacaklarını dile getiren Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Aydın Valisi Yakup Canbolat’ın fuara teşriflerinden dolayı onur duyacaklarını ifade etti.

Kaynak: HABER BÜLTENİ