Efeler’e bağlı Şevketiye Mahallesi'nde hızla ilerleyen Aydın Şehir Hastanesi’nin tıbbi ekipmanları ve donanımının tespiti ve temini için İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul başkanlığında, ilgili hizmet başkanlarının katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi.

RTÜK'ten Halk TV'ye 5 kez program durdurma ve üst sınırdan idari para cezası RTÜK'ten Halk TV'ye 5 kez program durdurma ve üst sınırdan idari para cezası

Toplantıda, Aydın Şehir Hastanesi inşaatının güncel durumu ele alınırken, hastanenin donanımı için taşınması planlanan tıbbi cihazlar, cerrahi ekipmanlar ve yeni talep edilecek tıbbi malzeme ve ekipmanlar üzerine görüşmede bulunuldu. İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Aydın Şehir Hastanesi'nin Aydın halkı ve çevre illerdeki vatandaşlarla en kısa sürede buluşturulması için titizlikle çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

Aydın Sağlık Müdürlüğü tarafından yürütülen Aydın Şehir Hastanesi projesi, bölge halkının daha iyi sağlık hizmetlerine erişimini sağlayacak önemli bir sağlık yatırımı olarak ön plana çıkıyor. Hastanenin tamamlanmasıyla birlikte bölgenin sağlık altyapısı daha da güçlenecek. (MURAT TAN)

Sağlık 3-5Sağlık 2-4Sağlık 1-4