Büyükşehir Belediyesi, Nazilli Dereağzı Caddesi’ni yeniledi Büyükşehir Belediyesi, Nazilli Dereağzı Caddesi’ni yeniledi

Aydın Valiliği, il genelinde hava sıcaklıklarının artarak mevsim normallerinin üzerinde çıkması beklendiğinden, vatandaşların herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamaları için dikkatli ve tedbirli olmaları konusunda uyarıda bulundu. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün hava tahmini verilerini paylaşan Valilik, Aydın’da Salı günü sıcaklıkların artarak, mevsim normallerinin 8 ila 12 derece üstüne çıkacağını duyurdu.  

Meteoroloji’nin paylaştığı hava tahmini raporuna göre, 11 Haziran Salı günü sıcaklığın 42 derece, 12 Haziran Çarşamba 44 derece, 13 Haziran Perşembe 43 derece, 14 Haziran Cuma 43 derece, 15 Haziran Cumartesi 39 derece, 16 Haziran Pazar 37 derece olması bekleniyor.  

Aydın Valiliği de vatandaşları mevsim normallerinin üzerine çıkan sıcaklara karşı uyardı. Valilikten yapılan açıklama; “11 Haziran Salı gününden itibaren (yarın) Aydın ilinde hava sıcaklıklarının artarak mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi beklenmektedir. Vatandaşlarımızın herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamaları için dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir” ifadeleri kullanıldı.

Muhabir: KÜBRA DİLARA YERLİKAYA