Aydın’da İl Jandarma Komutanlığı JASAT Timi ve ilçe jandarma komutanlıklarınca aranan şahısların yakalanması amacıyla yürütülen koordineli çalışmalar sıklaştırıldı.

Aydın'da iki aile arasında çıkan kavgada 4 kişi daha tutuklandı Aydın'da iki aile arasında çıkan kavgada 4 kişi daha tutuklandı

Yapılan çalışmalar kapsamında Germencik’te ‘Kasten Yaralama’ suçundan aranan ve hakkında 1 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan İ.G. isimli şahıs ile birlikte Çine’de ‘Kültür Varlıklarını Bulmak Amacıyla İzinsiz Kazı veya Sondaj Yapmak’ suçundan aranan ve hakkında 1 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan A.Ş.Ç. isimli şahıs yakalamdı.

Jandarma ekipleri ayrıca Bozdoğan’da ‘Binanın Eklentileri İçinden Muhafaza Altına Alınmış Eşya Hakkında Hırsızlık’ suçundan aranan ve hakkında 4 yıl 8 ay 7 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan H.Ş. ile Sultanhisar’da ‘Cinsel Taciz, Basit Yaralama, Tehdit, Hakaret’ suçlarından aranan ve hakkında 2 yıl hapis cezası bulunan K.S.  isimli şahsı kıskıvrak yakaladı.

Jandarma ekiplerince yakalanan 4 hükümlü adli işlemlerinin ardından ceza infaz kurumlarına teslim edildi. (SEZGİN MADRAN)