Aydın Galatasaray Taraftarları Derneği’nce takımın 24’üncü şampiyonluğu nedeniyle kutlama etkinliği düzenlendi.

Muğla karayolundaki Akarsu Park’ta düzenlenen görkemli etkinlik, 7’den 70’e her yaştan sarı kırmızı sevdalılarını bir araya getirdi. 

Whatsapp Image 2024 05 30 At 09.32.34 (2)

Aydın Büyükşehir Belediyesi yolları tek tek yeniliyor Aydın Büyükşehir Belediyesi yolları tek tek yeniliyor

Programda ilk sözü alarak derneğin yeni yönetimini tanıtan Aydın Galatasaray Taraftarları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Maraş, “Derneğimiz, hiçbir şahsi ve kurumsal menfaat gözetmeden Galatasaray’a hizmet etmek amacıyla bu yola çıkmıştır. Ayrıca derneğimiz, her daim Galatasaray’ın ortak menfaatlerini gözeten, polemikten uzak, kurucu ve yapıcı bir çalışma prensibine sahip bir anlayışla çalışmalarını sürdüren, Galatasaray’ı daha ileriye taşımak adına projeler üreten, Türkiye’nin en büyüğü Galatasaray’ımızı en iyi şekilde temsil eden üyelerden oluşmaktadır. Bu uğurda vizyonumuz Galatasaray ve Türk sporunun Aydın ilindeki geleceğine yön veren en saygın ve etkin derneği olmaktır. Yeni dönemdeki yönetimimizde bir takım çalışma komisyonları oluşturduk. Kısa vadede yani 12 ay içerisinde en az 300 aktif üye sayısına ulaşmayı hedefliyoruz. 24. şampiyonluk kupasını da Aydın’a getirme hedefimiz var. Önümüzdeki yıl da 5. yıldızı sizlerle birlikte göğsümüze takmak istiyoruz” dedi.

Whatsapp Image 2024 05 30 At 09.32.34 (1)

“DERNEĞİMİZE İLGİ BÜYÜK” 

Aydın Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanı Fevzi Eryalçın ise 2014 yılında kurulan derneğin birçok etkinliğe imza attığını anımsatarak, şöyle konuştu: “Aydın’da yaptığımız en büyük faaliyetlerimizden birisi Aydın’ın göbeğinde Metin Oktay Parkı’nı açmaktır. Ben bununla gurur duyuyorum. Çok güzel bir park oldu. Çok mücadele verdik bu parkın açılışında. Daha sonra araya bir korona dönemi girdi. Her şeyde olduğu gibi spor faaliyetlerine ara verildi. Bir anlamda bizim de derneğimiz uykuya yattı diyebilirim. Korona dönemi geçtikten sonraki ilk genel kurulumuz yapıldı. Genel kurulumuza çok değerli, genç ve heyecanlı arkadaşlarımız katılarak, üye olarak hatta yönetime girerek Aydın’da hakikaten inandığım ve benim hep hayal ettiğim güzel bir Galatasaray yönetimi oluştu. Bu yönetim ilk meyvelerini verdi. Onlara kendim ve hepiniz adına çok teşekkür ediyorum. Bunun yanı sıra derneğimizde bir üye patlaması oldu. Derneğimize gelen yeni üyelerimize de ayrıca teşekkür ediyorum.”

DOYASIYA EĞLENDİLER 

Gecenin düzenlenmesinde sponsor olan firmaların temsilcilerine plaketlerin takdim edildiği gecede, çeşitli eğlence ve çekilişler de gerçekleştirildi. Galatasaraylı sanatçı Mümtaz Ateş’in seslendirdiği şarkılar eşliğinde gönüllerince eğlenen sarı kırmızı sevdalıları, unutulmaz bir gece geçirdi.

Whatsapp Image 2024 05 30 At 09.32.34

Muhabir: KIVANÇ UĞUR