Vodafone Sultanlar Ligi’nde mücadele eden Aydın Büyükşehir Belediyespor, üst üste gerçekleştirdiği transferlerle dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak Fransa milli takımında pasör mevkisinde oynayan Nina Stojiljkovic ile anlaştığını duyurdu.  

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıkları için Topuk Yaylası'na hareket etti Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıkları için Topuk Yaylası'na hareket etti

Kulüp, transfer haberini Stojiljkovic’in gönderdiği video ile sosyal medya hesaplarından duyurdu. Videoda Stojiljkovic, "Herkese merhaba. Ben Nina Stojiljkovic. Önümüzdeki sezon Aydın'da olacağım. Hepinizle tanışmak için sabırsızlanıyorum. Yakında görüşürüz" ifadelerini kullandı. 

Aydın Büyükşehir Belediyespor’un resmi açıklamasında ise şu ifadelere yer verildi: “Hoş geldin, Nina Stojiljkovic. Yeni sezon kadro planlamaları çerçevesinde çalışmalarını sürdüren takımımız; Fransa milli takım forması giyen başarılı pasör Nina Stojiljkovic ile sözleşme imzaladı. Sporcumuzun başarılı bir sezon geçirmesini temenni ediyoruz.” 

Muhabir: KÜBRA DİLARA YERLİKAYA