Lider Galatasaray ve takipçisi Fenerbahçe haftayı kayıpsız kapattı Lider Galatasaray ve takipçisi Fenerbahçe haftayı kayıpsız kapattı

Geçtiğimiz 13’üncü haftada Türk Hava Yolları’na 3-1’lik skorla mağlup olan Aydınlı Sultanlar, yarın evinde ağırlayacağı İstanbul temsilcisi Fenerbahçe Opet’i seyirci desteği ile yenerek puan farkını kapatmak istiyor. Saha ve seyirci avantajını kullanmak isteyen Aydın Büyükşehir Belediyespor’da tek hedef galibiyet.

Ligde on dördüncü haftaya girilirken Aydınlı Sultanlar 13 maçta 4 galibiyet 9 mağlubiyet alarak topladığı 13 puan ile 13’üncü sırada yer alırken, rakip Fenerbahçe Opet ise çıktığı maçlarda 13 galibiyet 1 mağlubiyetle topladığı 37 puan ile averajla lider Vakıfbank’ın ardından 2’inci sırada bulunuyor.

Aydın Büyükşehir Belediyespor yönetimi, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Aydınlı taraftarları takıma destek olmaları çağrısında bulundu. Bilet satışı hakkında yapılan bilgilendirmede bir kişiye en fazla 3 biletin satılacağı paylaşımı yapıldı. Maçı izlemek isteyenler için tam bilet 150 TL, öğrenci bileti 100 TL, deplasman bileti ise 300 TL olarak belirlendi. Biletler saat 12:00’de salon gişesinden satışa sunulacak.
 

Kaynak: SEZGİN MADRAN