AYTO, üyelerinin taleplerini rapor haline getirerek ilgili kurumlara iletecek.  

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve AYTO Başkanı Hakan Ülken, Oda Meclis Başkanı Coşkun Cerit, Oda Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, ASTİS'teki bir gıda işletmesinde Oda üyeleri ile bir araya geldi. ASTİS Başkanı Mustafa Saylı ve Oda üyelerinin de katıldığı toplantıda, bölgesel ve sektörel sorunlar ile çözüm yolları ele alındı. 

ÜLKEN: "SÖZ ÜYELERİMİZDE"

Akaryakıta çifte zam geliyor: Bu gece pompaya yansıyacak Akaryakıta çifte zam geliyor: Bu gece pompaya yansıyacak

Toplantının 1. etap olduğunu ve devam edeceğini belirten TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve AYTO Başkanı Hakan Ülken, “Bugün burada olmamızın temel sebebi üyelerimizin sorun ve beklentilerini dinleyip, raporlar haline getirerek yerel ve ulusal düzeyde ilgili kurum ve mercilere iletmek. Oda olarak yönetim felsefemiz üyelerimiz ile sürekli istişare halinde olmak. Bizim işimiz üyelerimizin hak ve menfaatlerini koruyup, sorunları ile ilgili lobi faaliyeti yapmak. Bu nedenle sürekli sahada olmamızın yanı sıra bu şekilde kümelenmiş halde üyelerimizle bir araya gelmek, onların derdini dinlemek, yapmamız gerekenlerle ilgili hususları belirlemek adına bugün burada birlikteyiz. Söz üyelerimizde” dedi. 

Toplantı, üyelerin sorunlarını dile getirmesi ve çözüm önerilerini paylaşmasıyla sona erdi. AYTO, üyelerinin taleplerini rapor haline getirerek ilgili kurumlara ileteceğini ve sorunların çözümü için çalışmalarına devam edeceğini belirtti. 

Muhabir: KÜBRA DİLARA YERLİKAYA