AYTO’nun otomotiv sektöründen kayıtlı üyeleri, Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen ""Automechanika İstanbul Uluslararası Otomotiv Üretim, Dağıtım, Bakım ve Servis Ekipmanları Fuarı"na katılarak sektörel yenilikleri yakından takip etti. 

Kuşadası Belediyesi sıfır işgaliye kararlılığını sürdürüyor Kuşadası Belediyesi sıfır işgaliye kararlılığını sürdürüyor

Fuar boyunca katılımcılar, sektörlerine yönelik yedek parça ve sistemler, tamir ve bakım ekipmanları, aksesuarlar ve tuning, servisler ve araç yıkama, IT ve yönetim sistemlerini inceleme fırsatı buldular. Bu sayede sektörlerindeki en yeni teknolojileri ve yenilikleri yakından gözlemleme imkanı elde ettiler. 

AYTO ÜYELERİ SEKTÖRDEKİ YENİLİKLERİ YAKINDAN TAKİP EDİYOR 

Ulaşım ve konaklama masraflarının AYTO tarafından karşılandığı etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, "Aydın Ticaret Odası olarak üyelerimizin hedef pazarlarına ulaşabilmeleri ve profesyonel alıcılarla iletişime geçebilmelerine fırsat sağlayan, katılımcı açısından öncü fuarlar arasında yer alan etkinliklere katılımlarını sağlamaya devam ediyoruz. B2B görüşmelere de olanak sağlayan bu fuara katılım sağlamak, üyelerimizin sektördeki yenilik ve değişimleri gözlemlemelerini sağlayarak üretim ve pazar arayışlarında daha çağa ayak uyduran bir vizyon ve yaklaşım edinmelerini sağlamaktadır" dedi. 

Muhabir: KÜBRA DİLARA YERLİKAYA