Aydın Özel Başak Koleji 2023-2024 eğitim öğretim yılını "Zaman Geriye Aksın" temalı yıl sonu gösterisi ile tamamladı. Minikler, sergiledikleri performanslarla konukların büyük beğenisini kazandılar. 

Programın açılış konuşmasını yapan Özel Başak Koleji Anaokulu Müdür Yardımcısı Özlem Tufan, velilere hitaben şu sözleri söyledi: 

"Saygıdeğer anne babalar, dünyanın en güzel ve en değerli varlıkları olan çocuklarımızı sizler sevgiyle donatmayı hedeflerken, bizler de bu sevgiyi tamamlayacak ve onları hayata hazırlayacak eğitimin temelini vermek için gayret gösteriyoruz. Nitekim çocukların temel eğitimi almada en hızlı öğrenme ve eğitilme çağları 0-6 yaş. Böylesine önemli bir dönemde yavrularınızı bizlere güvenerek teslim etmeniz bizim için gurur verici olup, bu sorumluluğu yerine getirmek için özenle çalıştığımıza emin olmanızı diliyorum. Her bireyin özel olduğu inancı içinde çocuklarımızın yeteneklerini ortaya çıkarıp geliştirmeye gayret ettik. Bu inançla çocuklarımızın hayatına bir pencere açıp, temeline bir damla su, ufkuna bir tutam ışık olduysak ne mutlu bize." 

Kuşadası sahillerine WC ve duş kabinleri yerleştiriliyor Kuşadası sahillerine WC ve duş kabinleri yerleştiriliyor

Özel Başak Koleji Anaokulu Müdür Yardımcısı Özlem Tufan, "Zaman Geriye Aksın" temalı programın bitiminde, yıl sonu programının hazırlanmasında emeği geçen öğretmenlere, öğrencilere ve personele teşekkür etti.  

Kaynak: HABER MERKEZİ