CHP’li vekilden ittifak ortaklarına sert sözler CHP’li vekilden ittifak ortaklarına sert sözler

Atatürk Kent Meydanı’nda fide dağıtım etkinliğine katılan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
Büyükşehir’in iftar organizasyonlarına ilişkin soru üzerine Çerçioğlu, “İftar sofralarımızı vatandaşlarımızla paylaşıyoruz. Paylaştıkça daha güzel oluyor. Mübarek Ramazan ayında elbette tek başımıza değil, Aydın halkıyla beraber iftar sofralarında dün de buluşuyorduk, bugün de buluşuyoruz. Önümüzdeki yıllarda da buluşmaya devam edeceğiz” dedi.
“HİZMET ETMEKTEN ONUR DUYUYORUM”
Çerçioğlu, siyasi partilerin milletvekili aday listeleri ve 14 Mayıs seçimlerine ilişkin ise şu değerlendirmeyi yaptı: “Tabii diğer partilerle ilgili benim bir şey söylemem olmaz. O, onların bileceği iş. Bizim 3 milletvekilimiz de gayet başarılı. Geçtiğimiz 5 yıl içinde sürekli Aydın’daydılar. Biz hep beraberiz. Hep beraber çalıştık. Bu başarılarına önümüzdeki süreçte de devam edeceklerine inanıyorum. Yine 4, 5, 6, 7 ve 8’inci sıradaki arkadaşlar da işlerinde gerçekten çok başarılı insanlar. Hepsini kutluyorum. İktidara koşuyoruz. Biz çalışıyoruz. Ben bir yerel yönetici olarak, belediye başkanı olarak çalışıyorum. Benim en iyi yaptığım iş halka hizmettir. Aydın halkına hizmet etmekten onur ve gurur duyuyorum. Tüm vatandaşlarımıza minnet duygularımı ifade ediyorum.” (KIVANÇ UĞUR)