İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Zoroğlu İncirliova Belediyespor’un yarın Aydınspor ile oynayacağı şampiyonluk maçıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Hak edenin kazanacağı, dostluk ve kardeşlik duygularının hâkim olduğu örnek bir maç olsun” dedi.

Aydın Süper Amatör Lig Play Off Grubu’nda son haftada liderlik koltuğuna oturan Zoroğlu İncirliova Belediyespor, evinde Aydınspor’u ağırlamaya hazırlanıyor. İncirliova Yaşar Ahmet Kocabıyık Stadı’nda oynanacak olan maçın 19 Nisan Çarşamba günü saat 15.00’te başlayacağı öğrenilirken, adeta final havasında yapılacak maça da her iki taraftardan da yoğun ilgi bekleniyor. Karşılaşma öncesinde değerlendirmelerde bulunan İncirliova Belediye Başkanı Kaya, ““İki takım da bizim takımımız. Her ikisi de Aydın’ın değeri. Hak edenin kazanacağı, dostluk ve kardeşlik duygularının hâkim olduğu örnek bir maç olsun” ifadelerini kullandı.

İncirde ilek tedirginliği yaşanıyor İncirde ilek tedirginliği yaşanıyor

“TÜM AYDIN HALKINI DAVET EDİYORUM”

Kazananın şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig’e yükseleceği maçla ilgili birlik beraberlik mesajı veren Başkan Kaya, “Aydın’ımızın iki güzide takımı Zoroğlu İncirliova Belediyespor ile Aydınspor şampiyonluk için karşılaşacak. İki takım da bizim takımımız. Her ikisi de Aydın’ın değeri. Güzel bir maç olacak. Hak edenin kazanacağı, dostluk ve kardeşlik duygularının hâkim olduğu örnek bir maç olsun. Takımlara başarılar diliyor, tüm Aydın halkını bu maça davet ediyorum” dedi. (MURAT TAN)