Cumhuriyet Halk Partisi Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin, Kadın Kolları Başkanı Arzu Yavuz Kocabay, Belediye Meclis Üyeleri, partililer ve kendisini karşılayan coşkulu bir kalabalıkla Çine Adliyesi’ne giden Başkan Mehmet Kıvrak mazbatasını aldı. 

087 A2096

İstanbul Havalimanı 6-12 Mayıs'ta Avrupa'nın en yoğun havalimanı oldu İstanbul Havalimanı 6-12 Mayıs'ta Avrupa'nın en yoğun havalimanı oldu

“BU GURUR HEPİMİZİN”

Daha sonra Çine Belediyesi’ne gelerek görevine devam eden Başkan Kıvrak, “Büyük bir teveccühle beni Çine Belediye Başkanlığına layık gören değerli hemşehrilerimle birlikte mazbatamızı aldım. Heyecanıma ortak olan tüm halkımıza teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da görevimizi en iyi şekilde yapacağız. Hep birlikte çalışarak bayrağımızı hiçbir zaman indirmeyeceğiz. Bu gurur, bu coşku, bu mutluluk hepimizin Çine’m.” diye konuştu.

“Birlikte kazandık, birlikte kutladık, şimdi vakit çalışma vaktidir” diyen Başkan Kıvrak, “Güzel ilçemiz Çine için belediye meclis üyelerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla hep birlikte çok daha fazla çalışacağız. Enerjim yüksek, sözüm söz!” ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABER BÜLTENİ