Başkan Günel, matem orucu açma yemeğine katıldı Başkan Günel, matem orucu açma yemeğine katıldı

Belediye hizmet binasında misafirlerini ağırlayarak bayramlaşan Başkan Mehmet Kıvrak, çocuklara harçlık vererek, bayram sevinçlerini paylaştı.
Oldukça samimi bir ortamda kendisini ziyaretine gelen misafirleriyle tek tek ilgilenip sohbet eden Belediye Başkanı Kıvrak, konuklarının bayramlarını tebrik etti.

PARTİLİLERİYLE DE BİR ARAYA GELDİ

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, Cumhuriyet Halk Partisi Çine İlçe Örgütü ile birlikte parti binasında bir araya geldi. CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin, Kadın Kolları Başkanı Arzu Yavuz Kocabay, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Çavdar ve partililerinin Kurban Bayramı'nı tebrik etti.

ÇİNE HALKININ BAYRAMINI KUTLADI

Kendisini ziyarete gelen herkese teşekkür eden Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, “Kurban ibadetinin ruhuna uygun olarak, paylaşmanın ve yardımlaşmanın en güzel örneklerini sergilemek hepimizin sorumluluğudur. Bu vesileyle, bayram boyunca ihtiyaç sahiplerini unutmamanızı, barış ve kardeşlik içinde, sağlık ve mutlulukla dolu bir bayram geçirmenizi diliyor, tüm Çine halkının Kurban Bayramı’nı bir kez daha kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABER BÜLTENİ