İran Cumhurbaşkanı Reisi ile Dışişleri Bakanı Abdullahiyan, helikopter kazasında hayatını kaybetti İran Cumhurbaşkanı Reisi ile Dışişleri Bakanı Abdullahiyan, helikopter kazasında hayatını kaybetti

Nazilli Belediye Başkanı Ertuğrul Tetik makamında basın mensuplarını ağırladı. Toplantıda kritik açıklamalarda bulunan Başkan Tetik kendi döneminde sıkı para politikası uygulayacağını vurgularken “Ödemeleri bizzat takip ediyorum. Bütün faturaları inceliyorum. Hiçbir şekilde gerçek olmayan faturayı kabul etmiyorum” şeklinde konuştu.

Tetik “Borç tablosunu belediye binasına asacak mısınız” sorusuna “Borç tablosunu asmayı anlamsız buluyorum. Çünkü birkaç gün sonra unutuluyor. Hukuka inancım tam. Bu işin doğru dürüst inceleme şekli vardır. Tespit ettiyseniz yaptırırsınız ve sonuna kadar gidersiniz. Zaten yakın zamanda herkes her şeyi öğrenecek” dedi.

NAZBEL’İ PROFESYONEL BİR EKİP YÖNETECEK

Nazilli Belediyesi’nin iştiraki olan NAZBEL Şirketi’nden kendisine ödenecek maaşı da reddettiğini belirten Tetik “NAZBEL’i profesyonel bir ekip yönetecek. Başına siyaset gözetmeksizin liyakat sahibi bir yönetici getirilecek” şeklinde konuştu.

Küme düşme tehlikesi yaşayan Nazilli Belediyespor’a ilişkin soruya ise Tetik “Ben ligde kalacağımızı düşünüyorum. Çünkü diğer takımın iki galibiyet alması lazım. Lig bittikten sonra gerekli incelemeler yapılacak” ifadelerini kullandı.

Muhabir: FİLİZ ÖZDEMİR