Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, Kurban Bayramı öncesindeki son mesai günde personele 62 milyonluk ödeme yaptıklarını bildirdi. Yetişkin, İş Bankası yetkilileriyle de promosyon sözleşmesini imzaladıklarını ifade ederek, promosyon tutarı olan 40 bin 100 liranın önümüzdeki ay hesaplara yatırılacağının müjdesini verdi. 

Aydın Valiliği uyardı! Sıcaklıklar mevsim normallerinin üzerine çıkıyor Aydın Valiliği uyardı! Sıcaklıklar mevsim normallerinin üzerine çıkıyor

PROMOSYONLAR ÖDENECEK 

Belediye önüne kurulan kürsüden personele seslenen Yetişkin, “Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Burası sizin eviniz. Efeler’e bu şekilde hizmete devam etmenizi istiyorum. Bu kadar güzel kalabalığı görünce çok daha heyecanlandım. Az önce İş Bankası yetkilisi arkadaşlarımızla promosyon sözleşmemizi imzaladık. Hiçbir sıkıntımız yok. Önümüzdeki ay maaşlarınız yattıktan sonra, eğer bir aksilik olmazsa, 40 bin 100 lira olarak bankalardaki hesaplarınıza o promosyonlarınız da yatacak” dedi. 

“EFELER’İ EFELER GİBİ YÖNETELİM…” 

Yetişkin, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Yaklaşık 2 aydır size ödeyebileceğimiz rakamlar üzerine konuşmalar yaptık. Sendika temsilcisi arkadaşlarımızla mücadeleler verdik. Bugün itibarıyla tüm personelimize, 62 milyon lira, bunun içinde maaş, bayram ikramiyesi, 1 Mayıs ikramiyeleri de olmak üzere tamamını yatırdık. Bundan sonraki süreçte de elimizden gelen ne varsa, ilk önce sizlerin hakkı olarak onu yatıracağız. Daha sonraki ödemelerimizi de bir şekilde ayarlayacağız, hiç merak etmeyin. Şunu istiyorum: gülümseyen yüzler olalım. Aydın’a, Efeler’e hizmet eden insanlar olalım. Koşturalım, beraber çalışalım, Efeler’i efeler gibi yönetelim. Buna var olduğunuza inanıyorum.”

BAYRAMLARINI KUTLADI 

Ekip arkadaşlarına da teşekkür eden Yetişkin, “2 aydır koşturuyoruz. Gece gündüz didiniyoruz. Onlara da bir teşekkür alkışı istiyorum. Hepinize iyi tatiller, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte mutlu bayramlar diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı. 

Belediye önünde toplanan personel alkışlar ve sloganlarla Yetişkin’e destek verdi. 

Muhabir: KIVANÇ UĞUR