31 Mart’taki yerel seçimlerde göreve gelen Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, belediyeye ait Menderes Park’ta düzenlenen halk buluşmasında vatandaşların öneri ve taleplerini dinledi. 

Parkın bahçe bölümünde oturan vatandaşlarla tek tek tokalaşarak selamlaşan Yetişkin, ardından iç kısımda düzenlenen toplantıya geçti. 

I M G 4259

“HEP BERABER BİR ŞEYLER YAPACAĞIZ” 

Burada vatandaşlarla selamlaşan Yetişkin, makama yapılan yoğun ziyaretlerin çalışma sistemini olumsuz etkilemeye başladığını belirterek, “Çalışmalarımızı da engelliyor. Ondan dolayı halk buluşmalarımızı devam ettireceğiz. Burada sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyuyorum. Hep beraber konuşalım, bir şeyler yapalım istiyoruz. Efeler Belediyesi olarak ilçemize ne yapabiliriz, ne katabiliriz konusunda mesai harcıyoruz. Sizlerin ne derdi var, onların beyanlarını alalım. Çözüm yolları üretmeye çalışalım. Müdürlerimizin tamamı burada. Talepleri değerlendireceğiz. Bir an önce de uygulamaya koymanın gayreti içinde olacağız” dedi. 

CHP’li başkanlar istişarede buluştu CHP’li başkanlar istişarede buluştu

I M G 4268

TEK TEK NOT ALDI 

Ardından vatandaşların taleplerini tek tek dinleyerek not alan Yetişkin, gerekli çalışmaların yapılması konusunda birim müdürlerine talimat verdi. 

Yetişkin’e toplantıda belediye başkan yardımcıları Muttalip Özsemerci, İbrahim Metin Başer ve Yalçın Ulusal ile birim müdürleri eşlik etti. 

Muhabir: KIVANÇ UĞUR