Aydın genelinde düzenlenen bilgi yarışmaları ve bilim olimpiyatlarında dereceye giren öğrenciler, öğretmenleri ve velileri ile birlikte İlçe Kaymakamı İbrahim Gökçe’yi makamında ziyaret etti.

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen ‘Matematik ve Fen Bilimleri (İZBO) Olimpiyatları’nda Aydın il birincisi ve ikincisi, Aydın geneli düzenlenen Ali Kuşçu Matematik Olimpiyatlarında il birincisi, ‘Bil Bakalım Aydın’ Bilgi Yarışması’nda 56 okul arasında birinci il genelinde ikinci olan Fatih Ortaokulu öğrencileri, öğretmenleri ve velileri ile birlikte İlçe Kaymakamı İbrahim Gökçe’yi ziyaret etti.

MEB'den üniversite adaylarının tercih süreci için ebeveynlere yönelik kılavuz MEB'den üniversite adaylarının tercih süreci için ebeveynlere yönelik kılavuz

Kaymakam Gökçe dereceye giren öğrenciler ve öğretmenleri tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Gökçe Bozdoğan’ın eğitimde son dönemlerde önemli başarılar elde ettiğini ve öğrencilerimizin başarısı için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceklerini söyledi. 

Muhabir: FİLİZ ÖZDEMİR