Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan Bozdoğan MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Bilginer Tuna, “Sevgili öğrenciler, yıllar süren azim, çaba ve özverinin ardından bugün mezuniyetinizi kutluyoruz. Üniversite hayatınız boyunca karşılaştığınız zorlukları, elde ettiğiniz başarıları ve kurduğunuz dostlukları birer hatıra olarak yanınıza alarak, yeni bir başlangıç yapıyorsunuz. Sizler sadece akademik bilgiyle değil, aynı zamanda hayat deneyimiyle de donandınız. Bugünden itibaren, öğrendikleriniz ve deneyimlerinizle hayallerinizi gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerleyeceğinize yürekten inanıyorum.” dedi. 

Dr. Öğr. Üyesi Tuna, “Bugün burada sadece öğrencilerimizin mezuniyetlerini değil, aynı zamanda umut dolu bir geleceği de kutluyoruz. Her bir mezunumuz, geleceğe dair umutlarımızın ve beklentilerimizin taşıyıcısıdır. Onların bilgiyle, erdemle ve kararlılıkla donanmış bireyler olarak topluma katılmaları, hepimiz için büyük bir kazançtır” ifadesini kullandı. 

Tören, Bozdoğan MYO'da ilk üçe giren öğrencilere Onur Belgeleri ve hediyelerinin takdim edilmesi, mezun olan öğrencilere belgelerinin verilmesinin ardından toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. 

Kurban Bayramı tatilinin ilk 3 gününde trafik kazalarında 22 kişi yaşamını yitirdi Kurban Bayramı tatilinin ilk 3 gününde trafik kazalarında 22 kişi yaşamını yitirdi

Törene, Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdür Vekili Prof. Dr. Süleyman Aypak, Veterinerlik Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Cavit Kum, Karacasu MYO Müdürü Doç. Dr. Niyazi Küçük, Bozdoğan MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Bilginer Tuna, akademik ve idari personel ile öğrenciler ve aileleri katıldı. 

Kaynak: HABER MERKEZİ