Aydın Büyükşehir Belediyesi’yle Muğla Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle 1 Temmuz’dan itibaren Didim ve Bodrum arasında deniz otobüsü seferleri gerçekleştirilecek. Pazartesi günü yapılacak törene CHP Lideri Özgür Özel de katılacak. 

EYP patlamasında yaralanan Piyade Yarbay Demirkan, tedavi gördüğü hastanede şehit oldu EYP patlamasında yaralanan Piyade Yarbay Demirkan, tedavi gördüğü hastanede şehit oldu

Whatsapp Image 2024 06 27 At 14.49.48

TURİZMİ GELİŞTİRECEK PROJE 

Özel’in Aydın ziyaretini CHP Kadın Kolları İl Kongresi’nde duyuran Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, şu görüşleri dile getirdi:

“Seçimlerde bir söz vermiştik. Turizm ilçelerimizde turizme çok fazla katkı sağlayacağımızı söylemiştik. Pazartesi günü, Muğla Büyükşehir Belediyesi’yle, Ahmet Başkanımla beraber bir projeyi hayata geçiriyoruz. Aydın ve Muğla illeri arasında çalışacak deniz otobüsü… Didim’den kalkacak, Turgutreis ve Bodrum’a gidecek. Aynı şekilde karşılığı da olacak. Pazartesi günü saat 14.00’te Sayın Genel Başkanımızın katılımıyla ilk seferini yapacak. Hepinizi bekliyorum.” 

Muhabir: KIVANÇ UĞUR