Söke – Milas karayolunda sık sık arıza yapmasıyla gündeme gelen hemzemin geçit bariyerleri, siyasetçilerin de gündemine girdi. CHP Söke İlçe Başkanı Muammer Akmazlar, arızalanan bariyerler üzerinden Savaş ve Yavuz’u hedef aldı.

Didim’de Deniz Yıldızları Kreşi öğrencileri 23 Nisan’ı kutladı Didim’de Deniz Yıldızları Kreşi öğrencileri 23 Nisan’ı kutladı

Akmazlar, yaptığı açıklamada, “AKP adayı Tekin Yavuz’a ve Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’a sesleniyorum; aylardır Söke’nin göbeğindeki TCDD bariyerleri bozuk. Mustafa Bey siz Aydın milletvekilisiniz, Aydın’da taş üzerine taş koymadığınızı cümle âlem biliyor. Bozuk bariyeri millet eliyle indirip kaldırıyor. Hani bilmiyorsunuz diye söylüyorum, bunların bakım onarım sorumluluğu TCDD’de. Biraz Aydın milletvekili olduğunuzu hatırlayın da iktidarınızın sorumluluğundaki işleri yaptırın” ifadelerini kullandı.

“SORUMLULUKLARINI YERİNE GETİR”

CHP’li Akmazlar, “Bu mübarek ramazan ayında millettin karnı aç, hayat o kadar pahalı ki millet perişan, bunun sebebi sensin. Biliyorum insan içine çıkamıyorsun. Çıksan arkandan neler söylendiğini bir duysan, bugün otobüse biner Ankara’ya dönersin. Seçimleri kaybettin ama Aydın milletvekili olduğunu bari hatırla daha sorumluluklarını yerine getir” değerlendirmesinde bulundu.

Muhabir: KIVANÇ UĞUR