CHP Aydın milletvekilleri seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.  Başkan adaylarını seçim çalışmalarında yalnız bırakmayan Evrim Karakoz ve Süleyman Bülbül sahada çalışmalarını sürdürüyor. 

Saatçı: “Belediyelerimiz enkaz devraldı” Saatçı: “Belediyelerimiz enkaz devraldı”

Evr

KARAKOZ, GALİP ÖZEL İÇİN DESTEK İSTEDİ

CHP Bozdoğan Belediye Başkanı Galip Özel ile birlikte Çamlıdere Mahallesi’nde çalışmalara katılan Aydın Milletvekili Evrim Karakoz, vatandaşlarla kahvehane toplantısında bir araya geldi. Karakoz, yaptığı açıklamada, gece gündüz demeden çalıştıklarını ve Bozdoğan Belediyesi'ni kazanacaklarına inandıklarını belirtti. CHP’li Karakoz; “Bozdoğan Çamlıdere Mahallemiz’deyiz. İlçe Başkanımız Hasan Karayer, Belediye Başkan Adayımız Mustafa Galip Özel, Belediye Meclis Üyesi adaylarımız ve partililerimizle birlikte kahvehane toplantısında Bozdoğanlı hemşehrilerimizle buluştuk. Gece gündüz demeden çok çalışıyoruz, sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmıyoruz. Bozdoğan Belediyesi’ni kazanacağız. Çamlıdere Mahallesi sakinlerine ilgi ve alakaları için teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.  

Bl

“HALKÇI YÖNETİM ANLAYIŞI KUYUCAK’A GELECEK”

Kuyucak'taki çalışmalara katılan diğer bir CHP'li vekil Süleyman Bülbül ise, Kuyucak Belediye Başkan adayı Uğur Doğanca'ya vatandaşlardan destek istedi. Bülbül, yapılan buluşmada coşku ve heyecan içinde olduklarını ve vatandaşların 31 Mart yerel seçimlerinde CHP'ye destek vereceklerini ifade etti.

Bülbül; “Kuyucak İlçe Başkanımız Özgür Yöreli, Belediye Başkan Adayımız Uğur Doğanca, Meclis Üyesi Adaylarımız, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ve partililerimizle birlikte Kuyucaklı hemşerilerimizle buluştuk. Az kaldı, Coşku ve heyecan içinde yaptığımız buluşmada vatandaşlarımız 31 Mart yerel seçimlerinde Kuyucak’a CHP bayrağını dikecek. Bu kötü yönetim anlayışı bitecek, halkla yönetilen belediye anlayışı Kuyucak’a gelecek” dedi.  

Muhabir: KÜBRA DİLARA YERLİKAYA