Karakoz yeni yasama yılının hayırlı olmasını diledi Karakoz yeni yasama yılının hayırlı olmasını diledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın milletvekili Evrim Karakoz, geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede CHP Nazilli İlçe Başkanı seçilen Naim Atmaca ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Partisinin İl Disiplin Kurulu Üyesi Orçun Akbulut ile birlikte Nazilli’ye gelen Karakoz İlçe Başkanı Naim Atmaca, yönetim kurulu üyeleri ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semra Uysal ile bir araya geldi. KArakoz, çiçeği burnunda başkan Naim Atmaca ve yönetimine yeni görevlerinde başarı diledi.

“ORTAK SORUN PAHALILIK”

Ziyaretin ardından Evrim Karakoz, Naim Atmaca ve beraberindeki heyet cumartesi pazarına giderek esnaf ziyareti yaptı ve pazara alışverişe gelen vatandaşlarla sohbet etti. Karakoz Pazar ziyaretine ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Üretenin de, satanın da, alanın da ortak sorunu pahalılık.Artan maliyetler karşısında pazarcı fiyat belirlerken utanıyor; vatandaş kiloyla değil taneyle alışveriş yapıyor; pahalılığa çözüm üretmesi gereken iktidar sorumluluk almıyor, oralı bile olmuyor” ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)