Nazilli’nin yarım asırlık sorununa Başkan Tetik neşteri vurdu Nazilli’nin yarım asırlık sorununa Başkan Tetik neşteri vurdu

CHP’den milletvekili adayı ve belediye başkan adayı olan ancak adaylıktan çekilen Gamze Yolcu Metin, üçüncü kez kep attı. Diş hekimi olan Metin bu kez Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yatağan Meslek Yüksekokulu Adalet Bölümü’nden mezun oldu.

Cüppeli ve kepli fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Gamze Yolcu Metin “Rüyamda gördüğüm için başlayan 3. üniversite maceram bugün sona erdi. Ancak ‘Adalet’ arayışım hala devam ediyor olacak. Bu okul bana çok uğur getirdi, okuldaki öğretim hayatım süresince milletvekili adaylığı ve belediye başkan adaylığı gibi güzel görevlere layık görüldüm, minnettarım. Bu gece ilk defa kep giyip ilk defa bir okuldan mezun oluyormuşum gibi heyecandan uyuyamadım, sabah da aynı heyecanla kalktım yataktan. Bitmeyen yollarda çektiğim videolar sınavlara veya derslere gider gelirken çekildi, sizin haberiniz yoktu ama, sizlerle olmak sınav kaygılarıma da çok iyi geldi, iyi ki vardınız, iyi ki varsınız”ifadelerini kullandı. 

Muhabir: FİLİZ ÖZDEMİR