Özdil’e bir tepki de Saatçı’dan Özdil’e bir tepki de Saatçı’dan

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli İlçe Başkanı Aslıhan Ökmen, 17 Mayıs’ta görevinden istifa etmiş, istifa kararı eski ilçe başkanı Naim Atmaca’nın NAZBEL’in yönetimine atanmasıyla ilişkilendirilmişti. Aslı Ökmen’in istifasının genel merkezden döndüğü öğrenilirken, Ökmen’den ilk açıklama geldi. Ökmen sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Büyük bir onur ve gurur ile yapmakta olduğum ilçe başkanlığı görevimden istifa kararımı 17 Mayıs 2024 tarihinde İl Başkanlığımıza göndermiş ve sizlerle paylaşmıştım. Ne mutlu bana ki, partili büyüklerimden, kardeşlerimden, yol arkadaşlarımdan aldığım takdir, destek ve sevgi beni daha çok onurlandırmış ve gururlandırmıştır. Bu anlamda öncelikle destekleri ile beni onurlandıran tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“UMUDUMUZU İKTİDAR YOLCULUĞU İLE TAÇLANDIRACAĞIZ”

Ökmen açıklamasının devamında şöyle dedi: “Geldiğimiz süreçte, Sayın Genel Başkanımızın ve Genel Merkezimizin görüş ve önerisi ile, dün itibariyle tekrar Nazilli İlçe Başkanlığı görevine atandığımı bildiriyorum. İnanmanın, inancın, bizi biz yapan değerlerin, sevgi dilinin, saygının, üslubun her zaman önceliğimiz olduğunu ve bu çizgide görevime devam edeceğimi; haksızlığın, adaletsizliğin, nefret dilinin her zaman karşısında duracağımı bir kez daha belirtmek istiyorum.

Büyük liderimizin devrimleri ile özgür ve tam bağımsız Türkiye hayalinin bugün öncüleri olarak; Nazilli’de, Aydın’da ve Türkiye genelinde elde ettiğimiz başarının ardından artık umudumuzu iktidar yolculuğu ile taçlandıracağız.

Altı okun gölgesinde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün emaneti olan Cumhuriyetimiz ve Cumhuriyet Halk Partimizin izinde, hep birlikte, omuz omuza, daha aydınlık yarınlar için çalışmaya devam edeceğiz.” 

Muhabir: KIVANÇ UĞUR