9. Avrasya Uluslararası Yükseköğretim Zirvesi İstanbul'da başladı 9. Avrasya Uluslararası Yükseköğretim Zirvesi İstanbul'da başladı

CHP Parti Meclisi, Karacasu Belediye Başkanlığı’na 2009 – 2019 döneminde bu görevi yürüten Mustafa Büyükyapıcı’yı aday gösterdi.

Parti yönetiminin kararı üzerine bir açıklama yapan Büyükyapıcı, “31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Parti Meclisimizin kararı ile Cumhuriyet Halk Partisi Karacasu Belediye Başkan adaylığına seçildim. CHP Parti Meclisimize ve Genel Başkanımız Sn. Özgür Özel’e; hizmet yolumuzda her zaman destek olan Aydın BŞB Başkanımız Sn. Özlem Çerçioğlu'na Aydın Milletvekillerimize CHP Aydın İl Başkanımız Sn. Hikmet Saatçi'ye Karacasu İlçe Yönetim Kuruluna ve tüm parti örgütümüze teşekkür ederim. Değerli Karacasulu hemşehrilerim, yarım kalan Karacasu sevdamızı hep birlikte devam ettireceğiz. Hemşehrilerimin dertlerine ortak, yaşadıkları sıkıntılara çözüm olmak tek dileğim. Karacasu’da sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Birlikte çalışacağız, birlikte başaracağız” ifadelerini kullandı.

Öte yandan, CHP'nin Didim, Germencik ve Köşk belediye başkan adaylarının görüşülmesinin bir sonraki parti meclisi toplantısına bırakıldığı öğrenildi.

Kaynak: KIVANÇ UĞUR