İncirliova Belediye Başkanı Kaya’nın AK Parti’ye geçerek Cumhur İttifakı’na dahil olmasının ardından ilçede MHP ile ilk temas hayırlı olsun ziyaretiyle gerçekleşti. Ziyarette Başkan Tanrıkulu’na kongrede yeniden göreve seçildiği için tebrik ederek hayırlı olsun temennilerini ileten Başkan Kaya, “İncirliova sevdası ve Cumhur İttifakı ruhuyla birlik ve beraberlik içerisinde güzel ilçemiz İncirliovamıza hep birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Milli voleybolcu Eda Erdem Dündar'ın ismi evinin bulunduğu sokağa verildi Milli voleybolcu Eda Erdem Dündar'ın ismi evinin bulunduğu sokağa verildi

İncirliova3-1

“İNCİRLİOVA’DA GÜZEL HİZMETLERE İMZA ATILACAK”

İncirliova Belediyesi’nin hizmete açtığı Balık Restaurantı açılışı öncesinde de Başkan Kaya, beraberindeki AK Parti İlçe Başkanı Kaykı ve MHP İlçe Başkanı Tanrıkulu ile birlik beraberlik görüntüsü verdi. “İncirliova’ya yapılacak her türlü hizmetin meclis üyesi ve yönetimdeki arkadaşlarımızla birlikte destekçisiyiz” diyen MHP İlçe Başkanı Tanrıkulu, “Cumhur İttifakı’na ve başkanımıza da hayırlı olsun. Hep birlikte İncirliova’ya hizmet için bir arada olmaya devam edeceğiz” dedi. AK Parti İlçe Başkanı Kaykı ile birlikte MHP İlçe Başkanı Tanrıkulu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını belirten Başkan Kaya, “Sağolsunlar bizleri iyi karşıladılar. Öncelikle İncirliova’mıza ve her iki partimize de hayırlı olsun. Bundan sonra nifak yok. Herşey daha daha güzel olacak” dedi. Cumhur İttifakı’nın İncirliova’daki gücünü tüm hemşerilerine gösterdiklerini belirten Başkan Kaykı ise yaptığı açıklamada, “Hizmete hep birlikte Başkanımız ile beraber devam edeceğiz. İncirliova güzellikleri beklesin. Bundan sonra Başkanımızın da dediği gibi herşey daha daha güzel olacak. Herkes de ilçemizde hayata geçecek güzel hizmetleri bekleyip görecek” ifadelerini kullandı. (MURAT TAN)

İncirliova 2-1