Gençlik Merkezi bünyesinde bulunan çok amaçlı 2 adet spor salonu, gençlerin spor yapma ve farklı branşlarda antrenmanlara katılma imkanı sunacak. Ayrıca merkezde yer alan kadın ve erkek soyunma odaları ile antrenmanlar için uygun bir ortam oluşturulmuş.

Antrenör odaları, uzman antrenörlerin gençlerle birebir ilgilenmelerine ve onlara rehberlik etmelerine olanak sağlayacak.

TFF, kadın futbolunda 23 yaş altı ve futsal milli takımlarının kurulmasını kararlaştırdı TFF, kadın futbolunda 23 yaş altı ve futsal milli takımlarının kurulmasını kararlaştırdı

Merkezin eğitim alanındaki katkıları da göz ardı edilmemiştir. 4 adet derslik ve kütüphane, gençlere çeşitli konularda eğitim ve bilgi edinme fırsatları sunacak. Bu alanlar, gençlerin akademik başarılarına katkıda bulunacak, onları bilgiyle buluşturacak.

Müzik, resim, zeka oyunları ve bilgi işlem atölyeleri ise gençlerin sanatsal yeteneklerini geliştirebilecekleri, yaratıcılıklarını keşfedecekleri ve teknolojiye dair becerilerini artırabilecekleri mekanlar olarak tasarlanmıştır. Bu atölyelerde gençler, farklı disiplinlerde kendilerini deneme ve geliştirme şansı bulacaklar.

Didim Gençlik Merkezi, gençlere spor, sanat, eğitim ve sosyal etkinliklerle dolu bir deneyim sunmaya hazırlanıyor
 

Kaynak: HABER BÜLTENİ