İstanbul UEFA Şampiyonlar Ligi finaline hazır İstanbul UEFA Şampiyonlar Ligi finaline hazır

Aydınspor bu şehrin markasıdır. Reklam yüzüdür. Koca bir şehrin temsilidir. Benim dayım 60 yaşına geldi, ne acıdır ki hala Aydınspor'un 1990 sezonununda ki Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş maçlarını anlatıyor. Aydın futbolu o yılların ardından bir milim ileri gidemedi ki. Hele benim yaşındakilerin kendi evlatlarına  anlatacak hiçbir şeyi yok. 
Şimdi Aydın merkez menşeili bir takımımız var; Efeler 09 SK, 3.Lig de mücadele ediyor. Hedef Play-off lardan 2.lige yükselmek. Madem Aydınspor profesyonel liglere bir türlü çıkmayı başaramıyor taraftara çağrım bu takımı desteklemeleridir. Hani eczaneye gittiniz bir ilaç istediniz, 'efendim bu ilaç yok ama aynı etkiyi gösterebilecek muadili ilacımız var' diyor ya eczacı, ben biraz da buna benzetiyorum. Aydınspor yok ama Efeler 09 var. 
Bakın yine söylüyorum bu takım ilerde isim değişikliğine giderek Aydınspor ismini alabilir. Şahsi fikrimde budur. Almasından yanadır. Ama takdir büyüklerimizin. 

HAYDİ NAZİLLİ STADA !

Nazilli Belediyespor’un 30 Nisan Pazar günü evinde oynayacağı Şanlıurfaspor maçının biletleri yönetim kurulu üyelerinden TRK Tekstil’in sahibi Yaşar Ceylan Kaya tarafından satın alınarak taraftara hediye edilmiş. Tüm Nazilli halkına diyebileceğim tek şey; lütfen stadda boş koltuk bırakmayın. 

GELECEK SENE DAHA İYİ BİR DİDİM İZLEYELİM

Saygın Yapı Didim Belediyespor BAL Ligi play out maçında Kuşadası 1922 yi mağlup ederek lige tutunmayı başardı. Öncelikle tebrik ediyorum. Gelecek sene bu sezon ki yapılan hatalardan ders almış, daha başarılı olan bir Didim izlemek istiyoruz. Hatta Didim şehrinin profesyonel liglere layık olduğunu düşünüyorum.
Kuşadası 1922 takımı da gerçekten bu sene müthiş mücadele etti. Hem ligde hem play off gruplarında şimdi de Play out maçında. Hatta Play out maçlarının ileri bir tarihte oynanamasını talep etmişler, takımlarının biraz dinlnebilmesi açısından ama fikstür müsait olmayacak ki federasyon kabul etmemiş. Kuşadası 1922 başkanı Sn. Atilla Serhan Tuğlu 3.ligden bir takımı alabiliriz gibi açıklama yapmış. Açıkçası bu fikir beni heyecanlandırdı. Başkan gerçekten harika bir fikir umarım gerçekleştirebilirsiniz.