İstanbul Kartal Mimar Kubilay Köse Stadyumu'nda oynanan maçın ilk yarısı golsüz sona erdi.

Yeşil Beyazlılarda ilk yarıda Furkan Çarkçı ile Tugay Adamcıl sarı kart gördüler. Bulvarspor’dan Oğuzcan Çalışkan ile İlker Sinan Süzen de sarı kartlardan nasiplerini aldılar. Karşılıklı ataklarla geçen karşılaşmada ilk yarıda takımlar birbirlerini denemeye çalıştılar.

Sezonun ilk maçında Veyis Kanber yeni transferlerden Muhammet Deniz ve Burak Atakan Tugay’a yer verirken, kadroda geçen sezonda yer alan Kemal, Furkan Külekçi, Sabutay, Hakan ve Furkan Çarkçı'yı oynattı. 

İkinci yarıda da temposu zaman zaman düşen karşılaşmada yapılan ataklar sonunda her iki takım da gol kaydına muvaffak olamadı. Ligin ilk maçında deplasmanda alınan bir puan Efeler 09 SFK için kazanç oldu. Bu sonuç önümüzdeki hafta oynanacak olan Hacettepe 1945 maçı öncesi moral oldu.

Efeler 09 SFK adına ikinci yarıda Ömer Turan ve Muhammed Fatih sarı kart gördü. Bulvarspor da ise Mert Arabacı, Furkan Çölik ve Birhan Vatansever sarı kart gördüler. 

Kartal Bulvarspor ilk 11

Fenerbahçe galibiyet serisine devam etti Fenerbahçe galibiyet serisine devam etti

Furkan Yardım, Yiğit Canguru, İlker Sinan Süzen, Oğuzcan Çalışkan, Furkan Çetinkaya, Birhan Vatansever, Fatih Çölik, Doğukan Topkaya, Yunus Karadağ, Berkay Güntay, Osman Arslantaş
Teknik Direktör: Kadir Demirel

Efeler 09 SFK ilk 11

Mert Özyiğit, Furkan Çarkçı, Furkan Külekçi, Deniz Karadeniz, Sabutay Alper Bayülken, Burak Özbakır, M.Fatih Kunat, Atakan Akbulut, Tugay Adamcıl, Hakan Can Durdu, Uğur Çetinkaya
Teknik Direktör: Veyis Kanber  (HABER MERKEZİ)