Nazilli Kadınları Facebook Grubu her Çarşamba Şehit Mustafa Akağ Parkı’nda kurulan emek pazarıİsabeyli’ye taşıdı. Nazillili kadınların el emeği göz nuru ürünleri 4-5 kasım tarihlerinde İsabeyli Yeşildere Mahallesi’nde halkla buluştu. Emek pazarında gıda ürünlerinden takıya çok çeşitli ürünler vatandaşların beğenisine sunuldu. Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Özcan, Memleket Partisi Nazilli Belediye Başkan adayı Ali Çetinkaya, EKKK Başkanı Dursun Öztunç, ÖRKOOP Başkanı Ünal Önal emek pazarından alışveriş yaparak Nazillili kadınlara destek oldu.

saime karakuyu-1

“EMEĞİMİZİN KARŞILIĞINI ALIYORUZ”

Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Kadıoğlu "Türk Yıldızları" ile uçtu Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Kadıoğlu "Türk Yıldızları" ile uçtu

Nazilli Kadınları Facebook Grubu’nun kurucusu Saime Karakuyu, ilçe merkezinde yıllardır Çarşamba günleri kurulan emek pazarını İsabeyli’de de açmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek “Şu an gördüğünüz gibi gerçekten çok güzel bir ilgi var. Emek verdik karşılığını alıyoruz. Çok memnunuz. Satış yapan arkadaşlar çok memnun. Burayı daha başka bir hale getirmek istiyoruz. Eğer Allah izin verirse çok sevinçliyiz, çok memnunuz” ifadelerine yer verdi. (HABER MERKEZİ)

pazar 3