Çine Belediyesi olarak ilk kez düzenlenen yarışmaya katılan herkese teşekkür ederek konuşmasına başlayan Başkan Mehmet Kıvrak, “Çine’de farkındalık oluşturmak adına güzel bir yarışma düzenledik. Halkımızın oylarıyla belirlenen yarışmamızda dereceye giren arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Çine’mizin tanıtımı için bu tür etkinlikler yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Hac vizesi dışında Mekke'ye gelen yakınlarına ulaşamayan vatandaşlar için telefon destek hattı Hac vizesi dışında Mekke'ye gelen yakınlarına ulaşamayan vatandaşlar için telefon destek hattı

Proje Koordinatörü Sırcemal Dinçer de yarışmanın iklim değişikliğine dikkati çekmek için önemli bir organizasyona imza attıklarını belirterek, konuyla ilgili çalışmalarının devam edeceğini sözlerine ekledi.

Tören sonunda yarışmanın birincisi Arif Çelik 7 bin 500 TL, ikinci Fatma Görgülü Hoş 5 bin 500 TL, üçüncü Selçuk Atik 3 bin 500 TL’lik ödülünü Başkan Kıvrak’ın elinden aldı.

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM İÇİN KULLANILACAK

Yarışmanın birincisi Arif Çelik, kazandığı ödülü Çine’de yardıma muhtaç bir ailenin ihtiyaçlarının karşılanması için bağışlayacağını açıkladı. Duyarlı davranışından dolayı Başkan Kıvrak ve yarışmacılar, Çelik’e teşekkür etti.

Kaynak: HABER BÜLTENİ