Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Ali Ertürk’ün kızı Psikolog Tuğçe Ertürk’ün sahibi olduğu Social Kids adlı Oyun Atölyesi ve Psikoloji Merkezi törenle açıldı.

Bir yıldır Dallıca Mahallesi Nohutçu Sokak’ta hizmet veren merkezin hem yıldönümünü kutlamak hem de resmi açılışını yapmak üzere düzenlenen törene AK Parti Aydın eski milletvekillerinden Ahmet Ertürk, Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Kuyucak Belediye Başkanı Mehmet Çömden, AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Öktem, Kuyucak eski Belediye Başkanı Metin Ertürk, Nazilli İlçe Emniyet Müdürü Şafak Yıldırım, Nazilli Jandarma Komutanı Yüzbaşı Caner Özkul, siyasi partilerin, stkların temsilcileri ve davetliler katıldı.

WhatsApp Image 2023-09-19 at 15.39.06

“HAYIRLI VE BEREKETLİ OLSUN”

Dua okunmasının ardından protokol üyeleri hep birlikte kurdele kesimi yaptı. Açılışta konuşan AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Öktem “Kızımızı yetiştiren ailesini tebrik ediyorum. Nazilli’ye hizmet edecek hayırlı bir evlat yetiştirmişler. Pandemiyle birlikte evlere tıkıldık ve ardından ruh halimizde değişimler oldu. İnşallah Nazilli’nin ruh haline iyi gelir. İşyeri hem kendisine hem Nazilli’ye hayırlı ve bereketli olsun. Kızımızın ailesinde pek çok siyasetçi var. İnşallah bir bayan siyasetçi de yetişir” dedi.

WhatsApp Image 2023-09-19 at 16.25.22 (1)

Adalet Bakanlığı’ndan İstihdam Seferberliği! Adalet Bakanlığı’ndan İstihdam Seferberliği!

“ÇOCUKLARIN SOSYALLEŞMESİNE KATKI SUNUYORUZ”

Merkez hakkında bilgiler veren Tuğçe Ertürk ise “Bir yaşından dört yaşına kadar çocuklarla birlikte okul öncesine hazırlık olarak oyun grubumuz var. Çocuklarımızın sosyalleşmesine katkı sunuyoruz. Ayrıca aile danışmanlığı, ergen danışmanlığı olarak seanslar yapıyoruz. Umarım Nazilli’ye iyi gelir. Aslında bir yıldır hizmet veriyoruz ama resmi açılışımızı yapamamıştık. Katılımlarınız için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından protokol üyeleri merkezi gezerek bilgi aldı. (FİLİZ ÖZDEMİR)