Nazilli Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde annesi ve babasını kaybeden kardeşine sahip çıktığını söyleyen Fatma Dumanoğlu, Ergüler’i görünce göz yaşlarını tutamadı.

İhtiyaçlarını gidermek için Perşembe Pazarı’na çıkan ve Belediye Meydanı’nda Esat Ergüler ile karşılaşan Dumanoğlu, belediye başkan adayının boynuna sarıldı.

Ergüler ile yaşadığı anıyı anlatırken gözlerinden yaşlar süzülen Fatma Dumanoğlu, “Kuşbaz’da yaşıyorum. Öksüz kardeşim vardı. Allah razı olsun ona sahip çıktı. Kardeşim İzmir’de öğretmen oldu ama trafik kazasında kaybettim. Rıfat’ım öldü, ona takım elbiseler aldın, konser yaptın. Beni hatırladın mı. Hatırlamana çok sevindim. Ben senden bir şey istemem Allah’a şükür bir ihtiyacım yok ama Nazilli’nin sana ihtiyacı var” dedi.

TCG Nusret Müze Gemisi, İzmir'de halkın ziyaretine açıldı TCG Nusret Müze Gemisi, İzmir'de halkın ziyaretine açıldı

I M G 9031

NAZİLLİ’DE SENİN HAKKIN VAR!

Fatma Dumanoğlu, Esat Ergüler’in yaptığı hizmetleri hatırlatarak, “Kazan da öyle gel. Bu binalar senin. Nazilli’de senin hakkın var. Ben seni mutlu olarak görmek istiyorum. Sadece o kazansın mutlu olsun." ifadelerine yer verdi.

Ergüler'in karalanan afişini sabunlayarak temizlediğini anlatan Dumanoğlu, hem ağladı hem de Efsane Başkan'a öğütlerde bulundu.

Kaynak: HABER BÜLTENİ