Germencik Belediyesi iştiraki AKN Turizm Akaryakıt Taşımacılık İnşaat Gıda Tarım ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 19 personel istihdam edeceğini duyurdu. 

ÇALIŞTIRILACAK İŞ KOLLARI

Efeler’e yeni emniyet müdürü Efeler’e yeni emniyet müdürü

İŞKUR’un resmi internet sitesine yer alan ilana göre, işe alınacak personeller temizlik görevlisi, şoför-yük taşıma görevlisi, garson (servis elemanı) ve şoför-yolcu taşıma görevlisi olarak çalıştırılacak. Alınacak personellerin daimi olarak istihdam edileceği belirtilirken son başvuru tarihi ise 30 Mayıs Perşembe günü olarak bildirildi. Başvuru adresi Germencik Belediyesi’nin resmi internet sitesi olarak aktarıldı.

ARANAN KOŞULLLAR 

Başvuruda bulunacak kişilerde, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az iki yıl tecilli olmak, şoför-yük taşıma işi için en az E sınıfı ehliyete sahip olmak, SRC-2, SRC-4 veya SRC-5 belgesine sahip olmak, şoför-yolcu taşıma için en az B sınıfı ehliyete sahip olmak, aktif olarak araç kullanıyor olmak, seyahat engeli olmamak koşulları aranıyor. Başvuru için adli sicil kaydı, diploma, özgeçmiş ve ehliyet belgeleri isteniyor. 

Muhabir: KIVANÇ UĞUR