Msb Haberleri

msb haberleri ve güncel msb gelişmeleri, msb ile ilgili tüm video, msb fotoğrafları ve msb haberleri Yeni Kıroba sitemizde


Genel

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), bedelli askerlik hizmetinden mevcut bedel tutarından yararlanmak isteyen yükümlülerin müracaat ve ödeme işlemlerini 28 Haziran'a kadar...

GÜNDEM

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), TCG Kemalreis fırkateyninin, Libya açıklarında helikopter iniş/kalkış ve silah atış eğitimleri yaptığını bildirdi.

Genel

Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde bir astsubayın şehit olduğunu duyurdu.

Genel

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Bosna Hersek ordusuyla müşterek yapılan Combined Response Tatbikatı'nın seçkin gözlemci gününün tamamlandığını bildirdi.

Genel

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde tespit edilen 2 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

Genel

Milli Savunma Bakanlığı, oluşturduğu "rezerv güç" ile orman yangınlarıyla mücadeleye, Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğüne bağlı 5'inci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğünde...

GÜNDEM

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın ve Suriye'nin kuzeyi dahil yürütülen operasyonlarda son bir haftada 59 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

GÜNCEL

Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyindeki barınma alanlarından kaçan 1 PKK'lı teröristin teslim olduğunu bildirdi.

GÜNDEM

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Suriye'nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı bölgesinde 5 PKK/YPG'li ve Irak'ın kuzeyindeki Gara ve Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde 5...

ASAYİŞ

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın ve Suriye'nin kuzeyi dahil yürütülen operasyonlarda son bir haftada 48 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

ASAYİŞ

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), yasa dışı yollarla Türkiye'den Yunanistan'a geçmeye çalışan 3'ü FETÖ mensubu 5 kişinin yakalandığını bildirdi.

Genel

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), "bordo bereliler" olarak adlandırılan Özel Kuvvetler Komutanlığı personeli için özel klip hazırladı.