Öğretmen Haberleri

Öğretmen haberleri ve güncel Öğretmen gelişmeleri, Öğretmen ile ilgili tüm video, Öğretmen fotoğrafları ve Öğretmen haberleri Yeni Kıroba sitemizde


GÜNCEL

Nazilli ilçesinde Nahit Menteşe Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinden Kamile Pirimoğlu hayatını kaybetti.

GÜNCEL

Aydın Gazipaşa Ortaokulu’ndan emekli Fen Bilgisi Öğretmeni Süheyla Benzet, yaşamını yitirdi

YAŞAM

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak 28 yıl görev yapan ve 2019'da emekliye ayrılan Sevil Önder, yeniden üniversite sıralarına dönerek...

EĞİTİM

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), öğretmenlerin iller arası isteğe bağlı yer değiştirme sonuçları açıklandı.

GÜNCEL

Batman'ın Kozluk ilçesinde 9 Haziran 2017'de PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu 22 yaşında şehit düşen Şenay Aybüke Yalçın anılıyor.

Genel

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İnşallah bu sene atayacağımız 20 bin öğretmen ile eğitim ordumuzu güçlendireceğiz." dedi.

EĞİTİM

Öğretmenler, başvurularını bugün saat 23.59'a kadar dijital ortamda yapabilecek.

YAŞAM

Kayseri'de edebiyat öğretmenliği yapan İsmail Solak, 7 yaşında annesinden öğrendiği ve tutkuyla bağlandığı dokumacılığı evine kurduğu kilim tezgahında sürdürüyor.

EĞİTİM

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), yeni programların hazırlanması aşamasında görev alan akademisyenler ve alan uzmanlarınca öğretmenlere yönelik "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli...

GÜNCEL

Denizli'nin Acıpayam ilçesinde, okul bahçesinde öğrencilerle top oynarken fenalaşan öğretmen hayatını kaybetti.

Genel

Diyanet İşleri Başkanlığı, taşra teşkilatında bulunan Kur'an Eğitim merkezlerinde görev yapmak üzere sözlü sınavla 35 öğretmen alacak.

GÜNCEL

Aydın'da öğretmenler ve lise öğrencileri, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla meşaleli yürüyüş yaptı.