İYİ Parti Aydın’da istifa furyası sürüyor. Partinin kurucu üyelerinden ve önceki dönemlerde il yönetim kurulunda görev alan Şebnem Dilek Akbulut Ebil, partisinden istifa ettiğini açıkladı.

CHP'nin "Orman Yangınları ve Çevre Felaketleri Toplantısı" yapıldı CHP'nin "Orman Yangınları ve Çevre Felaketleri Toplantısı" yapıldı

Ebil, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Kurucuları arasında yer aldığım İYİ Parti üyeliğimden üzülerek istifa etmiş bulunmaktayım. 2017 Ekim -2024 Haziran, yaklaşık 7 yıllık bu süreçte; Kurucu Genel Başkanım Sn. Meral Akşener’in yanında olmaktan gurur duydum. Aynı şekilde Aydın İl Teşkilatı olarak önceki dönem Milletvekilimiz Sn. Aydın Adnan Sezgin ve her dönem birlikte çalıştığım il başkanlarım, ilçe başkanlarım ve İYİ Parti sayesinde tanıdığım tüm arkadaşlarım; iyi ki hepinizi tanımışım” sözlerine yer verdi.

“ARKADAŞLIĞIMIZ BAKİ KALACAK”

Partili arkadaşlarına seslenen Ebil, “Partimden istifa etmiş olsam da arkadaşlığımız baki kalacak, hepiniz benim için çok değerlisiniz. Her fırsatta görüşmek üzere kalın sağlıcakla” ifadelerini kullandı. 

Muhabir: KIVANÇ UĞUR