Hepduman’a son görev Hepduman’a son görev

Başkan Kıvrak, CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin, Kadın Kolları Başkanı Arzu Kocabay ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte, Çine ekonomisine değer katan ve bin 300 kişinin istihdamını sağlayan Kaltun’u ziyaret etti. Başkan Mehmet Kıvrak’ı ağırlayan Kaltun Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Tuncer ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tuncer, Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak’a övgü dolu sözlerde bulundu.

“BELEDİYE BAŞKANLIĞINI EN İYİ ŞEKİLDE YÜRÜTECEĞİNDEN KUŞKUM YOK”

Kaltun Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer, Başkan Kıvrak’ın yıllardır belediye meclisinde aktif görev aldığını hatırlatarak, “Mehmet Kıvrak, belediyenin bütün detaylarını, zorluklarını, halkın ihtiyaçlarını son derece iyi bilen bir arkadaşımız ki kendisi her yıl belediye meclisine girmeyi hak etmiş, toplumda yer etmiş, insan ilişkileri son derece iyi olan bir kişi. Aynı zamanda kendisinin çok güzel projeleri var. Vatandaşımız uygun görür seçerse belediye başkanlığını en iyi şekilde yürüteceğine hiç kuşkum yok. Çine halkının da kuşkusunun olduğunu düşünmüyorum. Bu bir hizmet yarışı, hayırlara vesile olsun, Allah yolunu açık etsin.” diye konuştu.

“VATANDAŞLARIN SOSYALLEŞEBİLECEKLERİ ALANLAR AÇILMALI”

Başkan Kıvrak’a yeni dönemde yapabileceği çalışmalar konusunda da önerilerde bulunan Tuncer, vatandaşların sosyalleşebileceği alanlar ile bisiklet yolu ve halı sahalar gibi yerlere ihtiyaç olduğunu söyledi. Kaltun Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer, “Eskiden parklarda geç saatlere kadar oturulur sohbet edilirdi ama insanlar bu dönemde ne yazık ki kendi hallerindeler. Rahmetli Salih Başkanımızın son dönemde açtığı parklar gelecek için umut vericiydi. Bu parkların artırılmasını vatandaşlarımızın sosyalleşebilmeleri için gerekli görüyorum.” dedi.

“İŞBİRLİĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK”

Mehmet Tuncer’e teşekkür eden Kıvrak da, Kaltun Grup’un Çine Belediyesi’nin gerçekleştirdiği etkinlik ve festivallerde açtığı kurslarda her zaman destekçisi olduğunu ifade ederek, şunları söyledi: “Kaltun Firması belediye olarak bizleri çok destekledi. Projemize, festivallerimize sponsor oldular. Kendilerine bu vesileyle teşekkür ediyorum. Eski Belediye Başkanımız Sayın Osman Aydın’ında destekleriyle geçmişteki iş birliğimiz inşallah bundan sonra da devam edecek. Osman Aydın Başkanımız da zamanında öncülük yapmıştı. Kendileri her zaman Çine'miz için öncüdür. İnşallah bundan sonra da işbirliğimiz artarak devam edecek. Kendilerine bu vesileyle teşekkür ediyorum. Saygılarımı sunuyorum.”

Kaynak: HABER BÜLTENİ