Kanber, "Hafta içinde Türkiye Kupası'nda verdiğimiz mücadele sonrasında hemen lige dönerek Ergene Velimeşespor maçına hazırlandık. Bugün sahada oyuncularımın inanılmaz bir mücadele sergilediğini gördük. İlk yarıda erken bir gol bulduk ve benzer pozisyonları da yakaladık. Eğer bu fırsatları daha iyi değerlendirebilseydik, maçın sonucu çok daha farklı olabilirdi." şeklinde konuştu.

"KALECİ MERT GOLE İZİN VERMEDİ"

İkinci yarıda Kaptan Sabutay’ın sakatlığına ve kaleci Mert’in penaltı kurtarmasına değinen Kanber, "Kaptanımız Sabutay, bir faul sonrası sakatlandı ve oyuna devam edemedi. Rakip takım bu dakikadan itibaren tansiyonu yükseltti ve maçın hakemi oyunun kontrolünü kaybetti. Maçın son dakikalarında talihsiz bir penaltı kararı çıktı, ancak kalecimiz Mert, gole izin vermedi ve sonunda güzel bir galibiyet elde ettik." ifadelerini kullandı.

Okçulukta 2024 faaliyet takvimi belli oldu Okçulukta 2024 faaliyet takvimi belli oldu

“TARAFTARIMIZA MİNNETTARIZ”

Aydın'a hak ettikleri 3 puanla lider olarak dönmelerinin gururunu yaşadıklarını belirten Kanber, tüm oyuncularını tebrik etti ve taraftarlarına büyük teşekkürlerini iletti. "Bizi her zaman destekleyen sadık taraftarlarımıza minnettarız" dedi. (SERKAN ARSLAN)