Mezuniyet törenine; Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erkan Salan’ın yanı sıra, Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı, Karacasu Memnune İnci MYO Müdürü Doç. Dr. Niyazi Küçük, Buharkent MYO Müdürü Doç. Dr. Mehmet Kaya, Bozdoğan MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Bilginer Tuna, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Murat Durmaz, ilçe protokolü, akademik ve idari personel ile öğrenciler ve aileleri katıldı.

'Şampiyonlar Okulu’ Spor Bilimleri Fakültesi mezunlarını uğurladı 'Şampiyonlar Okulu’ Spor Bilimleri Fakültesi mezunlarını uğurladı

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını gerçekleştiren MYO Müdürü Doç. Dr. Niyazi Küçük, “Bugün burada tüm akademik personelimizin yanı sıra ailelerimizle birlikte karşılıklı emeklerimizin sonucunda duyduğumuz gurur, mutluluk ve heyecanı paylaşıyoruz. Tüm öğrencilerimize bundan sonraki yaşamlarında ve mesleki hayatlarında başarılar diliyor, her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum.” dedi.

Mezun olan öğrencileri gösterdikleri başarılardan dolayı tebrik eden Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erkan Salan, “Sevgili öğrencilerimiz hem ilçe için hem öğrenciler için üzerine aldığı sorumluluğun bilinciyle çalışan, deneyimli bir meslek yüksekokulundan mezun oluyorsunuz. Yolunuz aydınlık olsun. Üniversitemizde aldığınız eğitim bu yolda sizlere ışık, başarı ve mutluluk olsun. İş ahlakı, dürüstlük, inanç, azim, sevgi, saygı ve hayalleriniz bu yolun rehberi olsun.” dedi.

Mezuniyet töreni, dereceye giren mezunlara plaketlerinin takdim edilmesinin ardından tüm mezunlara başarı belgelerinin verilmesi ve öğrencilerin keplerini atmaları ile sona erdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ