Karpuzlu’da Kaymakam Merve Ayık, Belediye Başkanı Hilmi Dönmez, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Ağırol ve ilçe protokolü, İlköğretim Haftası'nı coşkuyla kutlamak amacıyla Vakıfbank İlkokulu'nda düzenlenen özel etkinliğe katıldılar.

Uzun bir tatilin ardından okullarına kavuşan minik öğrencilerin heyecanlarına ortak olan protokol üyeleri, bu özel günü coşkuyla kutladılar. Özellikle 1. sınıf öğrencilerine hoş geldin hediyeleri dağıtan Başkan Dönmez, yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması dolayısıyla öğrencilere, ailelere ve tüm eğitim camiasına hayırlı olsun dileklerini iletti.

Karpuzlu 3 (1)

Program sırasında, öğrencilere yönelik çeşitli etkinlikler düzenlendi ve renkli gösteriler sunuldu. Öğrenciler, okula başlamanın heyecanını doyasıya yaşarken, veliler de çocuklarının yeni eğitim yılına başladığı bu anlamlı günü gurur ve mutlulukla izlediler. İlçe protokolü, eğitimin önemine vurgu yaparak, öğrencilere başarılar diledi ve öğretmenlere teşekkür etti. İlköğretim Haftası kutlama programı, eğitim camiasının bir araya gelerek yeni bir başlangıca hazır olduğunu gösterdi.

Karpuzlu'da düzenlenen bu anlamlı etkinlik, öğrencilerin yeni eğitim yılına coşkuyla başlamalarına vesile oldu. (MURAT TAN)

Başkan Özcan asırlık çınarları unutmadı Başkan Özcan asırlık çınarları unutmadı

Karpuzlu 7